Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se to vlastně dělo?

17. 2. 2008

Uplynulý měsíc byl velice bohatý na události. Vše pravděpodobně vypuklo s otevřením baru. Slavnostní akt otevření byl velice vydařený, mnozí to pociťovali ještě po dvou dnech. Následně ale začaly se zjevovat vyšší zájmy a majetnické spory o bar, o to mezi Saynermem a Kokem Lokem.

Laďuša byl dosazen na post vedoucího skupiny B, a hned se to též oslavilo. Řád Béčka byl uvolněn a chovanci byli spokojeni. Dokonce i např. Vašátor docházel, ačkoliv byl obyvatelem Áčka. Navíc Vašátorem byly objeveny tajné podzemní chodby, některé se před nejvyšším vedením daří uchovat dodnes. Jsou používány jako cesta pro alkohol pro neoficiální underground bar...

Pro zhoršující se situaci a nárůst škod (rozbitá okna, zničená elektroinstalace) byl dne 25.1.2008 vytvořen post Zástupce hlavního vedoucího a dosazen Koko Loko. To byl černý den historie Ústavu, neboť začala krutovláda. Vyhlášeno bylo stanné právo, zákaz nočního vycházení, brzké vstávání, nucené nasazení, vpuštění zmutovaných krys do podzemí  a podobně. Toto se nelíbilo a zformovala se revoluční garda pod vedením Laďuši, která čekala na vhodnou chvíli.

Po zneuctění nástěnky bylo započnuto vyšetřování a po vydírání Marcela byl určen viník - Laďuša. Byl odsouzen ke smrti oběšením za časného rána. Saynerm odsouzen k 25 letům polních prací, Laďuša omilostněn, milost ale nepřijal a vyhlásil revoluci. K té se hlásili ještě minimálně Majo a Tommel, který chtěl popravit Koka Loka... Napodruhé Laďuša milost přijal a dál plánoval s věrnými převrat. Koko Loko abdikoval na svou funkci, vrchní velitel Honza21061 nastolil původní pořádky.

Stabilizace situace se ovšem ne zcela podařila, bylo mnoho škod a leccos mimo provoz, např. kuchyně. Díky tomu byla dočasně přesunuta nádražní restaurace z Roudnice nad Labem. Vina byla přiřknuta skupině B, ta byla následně 27.1. vyčleněna z léčebny jako samostatná organizace v nájmu. Vedoucím se stal Laďuša. Došle k velkým přesunům mezi skupinami. Záhy se situace skutečně zklidnila, chovanci byli v té své skupině spokojeni.

6.2. došlo k jednání o znovuspojení. Jednou z podmínek bylo zachování Undergroundbaru Béčka, do jehož čala byl dosazen Stanley__001x. Toto bylo nutné, neboť oficiální bar, který zůstal ve správě Saynerma, chátral. Ten musel být obnoven do dvou dnů, 7.2. byly obě skupiny opět spojeny. Laďuša odvolán, bude výběrové řízení.

Nyní se připravuje stěhování do více vyhovujících a nových prostor, přeznačení pokojů a podobně. Protože ohledně toho je zmatek a vlastně se ještě neví, kdy k přesunu dojde, Laďuša byl zpět jmenován vedoucím Béčka a po přesunu se uvidí, zda ve funkci zůstane nebo bude vyhlášeno výběrové řízení.

Všichni si prostě spokojeně žijí v oáze klidu a lásky....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář